Dziesiątki klinik i salonów umawiają przez hiPets ponad 30 000 wizyt miesięcznie

Zobacz, jak hiPets pomoże Ci w prowadzeniu biznesu

Placeholder

Ogranicz liczbę telefonów, pracuj efektywniej ze zwierzętami

hiPets redukuje liczbę telefonów i pozwala skupić się na pracy. Masz więcej czasu na pracę ze zwierzęciem i robienie rzeczy, które kochasz.

Twoi klienci będą mogli umawiać się według reguł, które ustalisz

To Ty konfigurujesz kalendarz i decydujesz na jakie usługi, kiedy i do kogo opiekun będzie mógł zarezerwować wizytę.

Katalog usług dostosowany do Twojej branży

Dajemy Ci katalog usług zbudowany na bazie listy najczęściej świadczonych usług, ale też najczęściej wyszukiwanych fraz w internecie. Dzięki temu Twój biznes jest lepiej widoczny w Google.

Placeholder

Koniec z klientami, którzy nie przychodzą na wizyty

Doskonale wiemy, że klient, który nie pojawił się na umówionej wizycie to strata przychodów i utrudnienie w zarządzaniu pracą. Wprowadzamy rozwiązania, które motywują klientów do przychodzenia na umówiony termin. Niebawem umożliwimy pobieranie przedpłat lub kaucji za nadchodzące wizyty.

Przypominamy pacjentom o wizytach

Każdy klient dzień przed wizytą dostaje sms z przypomnieniem.
Wiadomośc zawiera detale spotkania, a także informację, jak w razie potrzeby odwołać spotkanie, aby umożliwić innym klientom skorzystanie z terminu.

Wszystkie rezerwacje w jednym miejscu

W hiPets opiekun jednym kliknięciem podejrzy nadchodzące wizyty i w razie konieczności zmieni je bez bezcelowych telefonów i angażowania Twojego czasu.

Poznaj opinie naszych klientów

 • Bardzo serdecznie dziękuję za to, co robicie i za Wasz produkt! W ciągu ostatnich dni, kiedy wdrożyliśmy kalendarz moje pobieżne obliczenia mówią o niespełna 400 umówionych - i zrealizowanych lub umówionych do przodu - wizytach! To dla nas oznacza min. 400 mniej odczytanych i 400 mniej napisanych smsów :)
  Jestem mega wdzięczny i szczęśliwy, że to tak super działa!

  Przychodnia Wierzbowa lek. wet Grzegorz Król,
  Przychodnia Wierzbowa Łódź

 • Zdecydowanie polecam! Korzystanie z tej apki, dla mnie jako dietetyka, usprawniło pracę. Dzięki dostępnemu terminarzowi można łatwo planować kolejne dni, na bieżąco wprowadzać zmiany. Po umówieniu SMS do klientów z przypomnieniem o terminie. Aplikacja intuicyjna w obsłudze. Przejrzysty i prosty interfejs. :)

  AnimalDiet Agata Dziarska,
  AnimalDiet, Poznań

 • Polecam kalendarz hiPets. Na początku byłam przeciwna takiemu rozwiązaniu, ale po przemyśleniu paru kwestii zdecydowałam się i już się nie wycofam... Po 1 w każdej chwili mogę wpisać wizytę przez telefon, nie muszę targać ze sobą kalendarza. Po 2 klienci sami umawiają się na wizyty - tego najbardziej się obawiałam - ale kalendarz jest na tyle dobrze zorganizowany ze można zrobić ograni... Więcej

  Finezja Kornelia Labudda,
  Salon groomerski Finezja, Rumia

Placeholder

Opiekunowie zwierząt Cię pokochają

Twoi klienci są przyzwyczajeni do zamawiania usług i produktów poprzez aplikację lub online. Z bankowości online korzysta ponad 21 mln Polaków, a z mobilnej 16 mln.

Połowa Twoich klientów chce umawiać się online

Zbadaliśmy preferencje opiekunów zwierząt. Prawie 50% wskazuje rezerwację online za najwygodniejszą, a ponad 35% uzależnia wybór usługodawcy od możliwości jej dokonania.

Twoi najlepsi klienci to tzw. zwierzęcy rodzice

Traktują psa czy kota jak dziecko, wydają na niego podobne kwoty. Pamiętają o badaniach profilaktycznych i korzystają z pomocy specjalistów. Wszystko załatwiają poprzez aplikację na smartfonie i w taki sam sposób chcą dbać o zwierzaka - hiPets im to umożliwia.

Placeholder

Zdobędziesz więcej nowych klientów

Jesteśmy jedynym miejscem dla zwierzęcych rodziców, gromadzącym wszystkie kategorie usług dla zwierząt domowych.

Jeśli jesteś lekarzem, masz wiele ograniczeń w promowaniu się

Doskonale o tym wiemy! W sposób zgodny z wytycznymi Krajowej Rady Lekarsko Weterynaryjnej pomożemy Ci zdobywać nowych klientów i skutecznie promować się w internecie.

Jeśli świadczysz inne usługi dla zwierząt, pomożemy Ci powiększyć grono odbiorców

To właśnie u nas opiekunowie szukają usług, które pomagają im dbać o zdrowie i urodę ich pupili. Profil na Hipets pomoże im Cię znaleźć.

Prowadź nowoczesny i efektywny biznes

 • Placeholder

  Przewidywalne przychody i efektywne zarządzanie

  Kalendarz rezerwacji online da Ci przewidywalność i lepsze wypełnienie Twojego grafiku pracy, a to bezpośrednio wpłynie na Twoje przychody. Komfort i usprawnienie pracy zyskają również pracownicy Twojej recepcji.

 • Placeholder

  Więzi z klientami to ich lojalność i większe zadowolenie

  Przejrzysta baza klientów wraz z historią wizyt pomoże Ci zbudować długotrwałe relacje z klientem. Dzięki notatkom zawsze wiesz, co ostatnio robiliście lub nad czym pracujecie. Klienci to doceniają i dzięki temu regularnie wracają.

 • Placeholder

  Więcej zrealizowanych wizyt to mniej utraconych przychodów

  Jak często zdarza Ci się, że umówiony klient nie pojawia się w salonie? Przypomnienia SMS i mailowe przed wizytami znacząco zmniejszają liczbę takich sytuacji. W efekcie kontrolujesz swój czas i zarabiasz więcej.

 • Placeholder

  Widoczność Twojego biznesu w internecie

  Profil firmy z adresem, listą usług i możliwością rezerwacji w kilku kliknięciach, dostępny z unikalnym adresem: hipets.com/nazwa-twojej-firmy to wszystko, czego potrzebujesz, by dołączyć do grona nowoczesnych biznesów.

Testuj przez 14 dni za darmo

 • 49 zł miesięcznie netto
 • 0 gr za powiadomienia SMS
  przez pół roku,
  potem 11 gr netto/SMS
Placeholder

hiPets zmienił sposób pracy naszej recepcji!

Placeholder

Placeholder dr wet. Marcin Pikiel,
Specjalistyczna Praktyka Weterynaryjna

Poproś o ofertę

Skontaktujemy się z Tobą, żeby pokazać Ci
jak Hipets wesprze Cię w rozwijaniu Twojego biznesu.
Nie będziemy zasypywać Cię żadnymi zbędnymi informacjami.